Клімадинон® - німецький рослинний препарат для лікування
передклімактеричного та клімактеричного періоду

Тест на визначення клімакса

Даний тест на клімакс допоможе Вам оцінити стан Вашого здоров’я та, у разі потреби, визначити правильне лікування. Тест на клімакс підготовлений к.м.н., доц. кафедри акушерства та гінекології Кириловою О.М.
Результати онлайн тесту на клімакс мають рекомендаційний характер і не замінюють консультації спеціаліста.
Пройшовши тест, ви зможете визначити, наскільки у Вас виражені симптоми клімаксу і чи вимагають вони лікування. Оцініть тяжкість кожного із симптомів та оберіть відповідний варіант відповіді.

Класичні симптоми та ознаки клімактеричного періоду з’являються у 45-50 літніх жінок. Однак згасання гормональної функції яєчників може стартувати і в ранньому віці, і після 50 років. Тести на клімакс допоможуть жінці визначитися чи настала фаза пременопаузи або, власне, сама менопауза. І для цього не потрібно йти до гінеколога та/або робити дорогий комплекс аналізів крові Жіноча гормональна панель. Проте онлайн тест на клімакс дає лише розуміння свого стану, а наступна консультація у гінеколога не лише потрібна, а обов’язкова.

Як діагностувати клімакс за допомогою тесту?

Причин раннього чи пізнього клімаксу безліч. Нерегулярні менструації можуть бути викликані стресом, хворобами статевої сфери, худорлявістю чи надмірною вагою, а деякі прояви пременопаузи типові і для початку вагітності, а також можливі при патологіях дихальної системи, проблемах зі щитовидною залозою, цукровому діабеті 2 типу.

Щоб виключити інші захворювання чи вагітність, і бути впевненою, що причиною змін у самопочутті є саме згасання гормональної функції яєчників, найкраще підтвердити настання пременопаузи за допомогою тесту на клімакс. Це може бути онлайн-тест (опитувальник) та/або домашнє діагностичне тестування сечі за допомогою тест-смужок.

Тест на клімакс в аптеці

Сьогодні підтвердити настання пременопаузи або менопаузи можна купивши в аптеці домашній тест, який визначає концентрацію фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) у сечі. Його достовірність сягає 99%. Якщо посилений синтез ФСГ розпочався нещодавно, то тест-система покаже негативний результат, а якщо зміни відбуваються уже протягом кількох місяців – позитивний.

2 тест-смужки, якими укомплектований домашній тест на клімакс, використовують із різницею у 7 днів. Потримавши смужку домашнього тесту на клімакс протягом 10 секунд у першій ранковій сечі, первинний результат можна побачити через 5 хвилин, але зробити остаточний висновок про входження в клімактеричний період можна лише отримавши 2 позитивні результати з різницею в 1 тиждень.

Тест на клімакс онлайн

Пройшовши наш онлайн тест на клімакс – відповівши на 11 питань про головні ознаки та прояви менопаузи, ви дізнаєтеся наскільки виражена ваша симптоматична картина за шкалою індексу Купермана, чи збігається вона з типовою для пременопаузи або менопаузи, що можна зробити самостійно для полегшення самопочуття чи необхідно терміново йти до гінеколога. Опитувальник підготовлений к.м.н., доц.кафедри акушерства та гінекології Кириловою О.М.