Клімадинон® - німецький рослинний препарат для лікування
передклімактеричного та клімактеричного періоду

Клімадинон® – натуральний препарат при клімаксі та альтернатива гормонам. Відгуки лікарів і пацієнток

Клімакс супроводжується серйозними гормональними змінами в організмі жінки. І хоча цей процес абсолютно природний, впоратися з симптомами, які супроводжують його, не завжди просто. У зв’язку з цим частими гостями аптечки стають важкі гормональні препарати, які призначають лікарі в бажанні швидко «поставити пацієнтку на ноги», або сумнівні БАДи, чиє завдання – помилкове самозаспокоєння. Відгуки і лікарів, і пацієнток про лікарській рослинний препарат Клімадинон® при клімаксі підтверджують, що не завжди виникає питання про необхідність гормональної терапії.

Клімадинон ®: відгуки пацієнтів

Про те, що Клімадинон ® для лікування клімаксу часто стає оптимальним рішенням, говорять і самі пацієнтки.

Тетяна С., 55 років, охоче ділиться своїми спостереженнями:

«Я чекала клімакс, і бачила на прикладі подруг, наскільки це неприємно і болісно, ​​хоча й природно. І коли помітила перші дзвіночки, вирушила до гінеколога. Мені пощастило – мій доктор підійшов до питання відповідально, а після огляду призначив Клімадинон – перевірений рослинний препарат з Німеччини, який добре зарекомендував себе. Я б, може, й сама його купила, без візиту до лікаря, ліки відпускаються без рецепта. Але краще потурбуватися про себе на 100%. Після першого курсу, який тривав 3 місяці, настало те, чого я так чекала – агресивні симптоми клімаксу так і не проявилися. Був легкий дискомфорт, який минув дуже швидко.»

Лікарі підтверджують – екстракт циміцифуги м’яко вбудовується в ендокринні процеси в організмі, не порушуючи звичний їх перебіг. Тому і діє він дуже м’яко, не викликає дискомфорт і майже непомітний.

Світлана Д., 49 років:

«Так сталося, що клімакс наступив дуже різко, не було у мене перехідних періодів, і я не встигла звикнути до змін. Різко стали відчуватися припливи, несподівано з’явилися головні болі, хоча ніколи раніше не страждала головними болями. Пригнічений настрій просто накривав. У цій ситуації лікар не ризикнула добивати мене гормонами – побоялася погіршити ситуацію і додати мені побічних явищ. Призначила Клімадинон. Сказала, що завдяки рослинній основі, він мені м’яко зведе нанівець всі негативні прояви. У підсумку так і сталося. Дії препарату я не відчула – побачила тільки вже результат.»

Безумовно, зустрічаються поодинокі випадки індивідуальної непереносимості – це неминуче. Тому перед початком прийому будь-якого лікарського засобу, навіть найбільш ефективного та безпечного, краще проконсультуватися з лікарем.

Лікування клімаксу – проблема вирішувана, і для багатьох це стало можливо завдяки препарату німецької компанії Біонорика Клімадинон®: відгуки пацієнтів підтверджують це.