Клімадинон® - німецький рослинний препарат для лікування
передклімактеричного та клімактеричного періоду

Клімадинон ® таблетки

Клімадинон ® – рослинний негормональний препарат для лікування передклімактеричного та клімактеричного синдрому. Таблетована форма препарату Клімадинон ® зручна тим, що не потрібно відраховувати потрібну кількість крапель.

Показання та протипоказання

Клімадинон ® таблетки – рослинний негормональний препарат, який багато гінекологів рекомендують своїм пацієнткам для полегшення неприємних симптомів клімаксу. Для максимального ефекту фахівці радять починати прийом при перших ознаках пременопаузи – порушеннях менструального циклу, перепадах настрою, припливах жару та пітливості. На більш пізніх стадіях клімаксу препарат також ефективний, що підтверджують залишені про Клімадинон ® в таблетках відгуки пацієнток.

Оскільки препарат негормональний, протипоказань у нього небагато, найсерйозніше – наявність пухлин, які прогресують та при індивідуальній непереносимості компонентів препарату. При наявності гормонозалежних пухлин препарат варто приймати тільки після консультації фахівця. Слід враховувати, що таблетки містять лактозу, тому жінкам з її непереносимістю необхідно приймати препарат в краплях.

Як приймати Клімадинон ®в таблетках

Німецька компанія Біонорика СЕ пропонує таблетки Клімадинон ® на основі сухого екстракту циміцифуги, добова доза – 2 таблетки;

Вкладена в кожну упаковку препарату Климадинон ® в таблетках інструкція містить докладні рекомендації щодо правил застосування. Таблетки слід ковтати цілими, запивати водою, бажано щодня приймати препарат в один і той же час. Мінімальна тривалість курсу – 3 місяці, максимальна – півроку. Багато жінок відзначають ефект вже через 2 тижні після початку прийому.

Препарат безрецептурний, але краще перед початком прийому порадитися з гінекологом.

Також звернутися до гінеколога необхідно при будь-яких несподіваних реакціях на прийом препарату – відновлення менструацій в менопаузі, порушеннях звичного циклу в пременопаузі, появі будь-яких побічних ефектів.