Клімадинон® - німецький рослинний препарат для лікування
передклімактеричного та клімактеричного періоду
Позиція компанії Біонорика СЕ стосовно ситуації в Україні

Клімадинон ® - переваги

Рослинний негормональний препарат
Рослинна основа м'яко діє на жіночий організм, не викликає побічних явищ, які часто виникають після прийому гормональних препаратів.
Надійна репутація
Компанія Біоноріка відома понад 80 років. У 26 країнах гінекологи рекомендують Клімадинон для зменшення симптомів клімаксу та турботи про нервову систему жінки в період менопаузи.
Німецька якість
Made in Germany – синонім бездоганної якості. Це саме стосується і ліків. Хочете впевненості у безпеці та ефективності – вибирайте препарати, виготовлені в Німеччині.
Декілька форм випуску та дозувань
Краплі чи пігулки – вирішувати вам. Усі форми однаково ефективні.

Більш ніж переконливо для ухвалення рішення, правда? Спробуйте схему «дієта – фізична активність – Клімадинон®» і завжди залишайтеся справжньою Жінкою! Клімадінон®: гарний настрій на кожен день!

Що таке Клімадинон® і для чого він використовується?

Клімакс – природний етап в житті зрілої жінки, а не хвороба, яку можна попередити або вилікувати. Але ось з неприємними симптомами з боку нейровегетативної системи, психоемоційними розладами, якими він часто він супроводжується, боротися можна і потрібно. Саме для цих цілей призначений Клімадинон ®.

Клімадинон ® – один з препаратів для турботи про жіноче здоров'я в період менопаузи, розроблений німецькою компанією Біонорика. Він значно полегшує стан жінки в період клімаксу і навіть дозволяє повністю усунути окремі симптоми клімактеричного синдрому.

Більше про клімакс ви можете прочитати в нашому блозі.

Чому обирають Клімадинон ® при клімаксі

Клімадинон ® – препарат рослинного походження, який дозволяє організму краще адаптуватися до нестачі естрогенів (жіночі статеві гормони, що зникають в період менопаузи). Зміни, які відбуваються в організмі при клімаксі, пов'язані зі скороченням вироблення естрогену і різким підвищенням концентрації лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Речовини, які містяться в препараті Клімадинон ®, допомагають нейро-ендокринній системи перебудуватися при згасанні функції яєчників і адаптуватися до нестачі естрогенів. А оскільки це речовини природного, рослинного походження, для жіночого організму вони є більш природними, ніж синтетичні гормони. Негормональний рослинний лікарський препарат Клімадинон®:

До його переваг також можна віднести високі стандарти якості. Компанія Біонорика СЕ дотримується концепції фітонірингу. Її складові:

Склад препарату

Діючою речовиною препарату Клімадинон® є нативний (тобто природний, який не модифікований) екстракт кореневищ циміцифуги (клопогону), який стандартизований за змістом ключових біологічно активних речовин лікарської рослини. Цей рослинний компонент (BNO1055):

Також препарат містить допоміжні речовини, в таблетках Клімадинон ® це целюлоза, крохмаль, лактоза та інші наповнювачі, які дозволяють надати таблетці потрібну форму, щільність. У краплях – етанол, очищена вода, натуральні ароматизатори (м'ятна олія).

Показання до застосування Клімадинону

Основне показання до прийому Клімадинону в будь-якій формі – клімактеричний синдром, менопауза і пов'язані зі зміною гормонального фону порушення в роботі вегетативної нервової системи. Основні симптоми клімаксу:

Клімадинон® допомагає стабілізувати психоемоційний стан, пом'якшити нейровегетативні симптоми або повністю позбутися від них.

Як приймати Клімадинон ®?

Прикладена до фітопрепаратів Клімадинон® інструкція містить детальну інформацію щодо показань, протипоказань, схеми прийому. Протипоказань мінімум, в основному це індивідуальна непереносимість екстракту циміцифуги або однієї з допоміжних речовин.

Наявність різних лікарських форм дозволяє підібрати найбільш зручну: таблетки і краплі Клімадинон ® приймають двічі на добу по 1 таблетці або по 30 крапель. Рекомендується витримувати однакові інтервали між прийомами препарату. Незалежно від форми випуску Клімадинон ® приймають протягом 3-6 місяців.

Клімадинон ® допоможе полегшити симптоми клімаксу

Клімадинон ® – рослинний негормональний лікарський препарат, який у багатьох випадках може бути альтернативою гормональної терапії. Він допомагає жінкам пережити період клімаксу, не відчуваючи дискомфорту і не піддаючи організм дії синтетичних гормонів, які часто викликають серйозні побічні ефекти.